Doktorunuzla Tanışın!

Doç. Dr. Yelda Kasımoğlu

Çocuk diş hekimliği alanında uzman olan Doç. Dr. Yelda Kasımoğlu, çocuklara pozitif, eğlenceli ve rahat bir diş tedavisi deneyimi sunmaya kendini adamıştır.

Doç. Dr. Yelda Kasımoğlu İstanbul’da doğdu, Pertevniyal Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamladı. Ardından babası gibi diş hekimi olmaya karar vererek İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden diş hekimliği ünvanını aldı. Diş hekimliği fakültesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda çocuklarda davranış yönetimi, acil durum tedavileri, özel bakım gereksinimi olan çocuklarda diş hekimliği, sedasyon ve genel anestezi konularında kapsamlı bir eğitim aldı. Kendisine 2016 yılında çocuk diş hekimliği uzmanı ünvanı verildi.

Doç. Dr. Yelda Kasımoğlu’nun Türk Pedodonti Derneği üyeliği, Türk Diş Hekimleri Birliği üyeliği, Uluslararası Çocuk Diş Hekimliği Akademisi (International Association of Pediatric Dentistry) üyeliği, Avrupa Çocuk Diş Hekimliği Akademisi (European Academy of Paediatric Dentistry) üyeliği ve Uluslararası Dental Travmatoloji Derneği (International Association of Dental Traumatology) üyeliği bulunmaktadır.

Boş zamanlarında piyano çalmaktan hoşlanan Yelda Kasımoğlu; bebeklere, çocuklara ve gençlere iyi ağız sağlığı için ömür boyu sürecek bir temel oluşturacak ağız bakımı ve kaliteli diş tedavileri sunmayı dört gözle bekliyor.

Ekibimiz

Sevgili asistanımız;

Kadriye Kölük

Sekreterimiz;

Şehnaz İşcan

null

Tedavilerimiz

Tedavilerimizi listelemek için tıklayınız.

null

Kliniğimiz

İş başvuru formu için tıklayınız.

null

İlk Ziyaret

Bu önemli konunun detayları için tıklayınız.

null

Online Randevu

Online randevu formu için tıklayınız.

null

Doktorunuza Sorun

Soru gönderme formu için tıklayınız.

null

Görüş/Öneri Gönder

Geri bildirim formu için tıklayınız.